YUGO FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gori razvodna ruka

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

31082010

Počalji 

Gori razvodna ruka - Page 2 Empty Gori razvodna ruka




Drugari ajde pomagajte ako znate ja neznam !
Izgorela jedna razvodna ruka i kapa,kupim novu kapu i ruku izgore i one,kupim opet novu ruku i zamenim bombinu i komutator,odem do grad i vratim se znaci 5 km i izgorela i ova nova ruka tj probije sa strane i smrdi !
Sve zamenjeno nemam resenje....
Ivan
Ivan
Facebook ADMIN
Facebook ADMIN

Broj poruka : 1243
Datum upisa : 23.03.2010
Godina : 37
Lokacija : nis

Nazad na vrh Ići dole

Share this post on: reddit

Gori razvodna ruka :: Komentari

Ivan

Počalji Sre Sep 01, 2010 6:44 pm od Ivan

Ma to je skoro menjano nema da probijaju ni kablovi ni svecice,jednostavno ruka izgori i zadimi kapu unutra,a ako malo duze radi nekih sat vreme onda ode i kapa istopi je unutra izmedju kontakta.

Nazad na vrh Ići dole

Ivan

Počalji Sre Sep 01, 2010 9:27 pm od Ivan

Bio sam kod racu uzo sam 8 razvodne ruke i 3 kape pa sad nek gori kolko oce cu ih menjam kako koja crkne dok ne nadjem sta je kvar onda objasnjavam ovde mozda nekome posluzi.

Nazad na vrh Ići dole

stevdzan

Počalji Čet Sep 02, 2010 1:57 am od stevdzan

ti sve vreme pricas da ti srkava to na 3 do 5 kilometara a sad pises posle sat vremena rada ,dal je moguce da vozis toliko dugo tu relaciju ili to sex uskace u pomoc

Nazad na vrh Ići dole

Ivan

Počalji Čet Sep 02, 2010 12:47 pm od Ivan

Brate za 4-5 km mi probije ruka,a kad nastavim tako da vozim posto baca struju bzv onda izgori i kapu izmedju kontakti unutra.

Nazad na vrh Ići dole

stevdzan

Počalji Čet Sep 02, 2010 1:21 pm od stevdzan

ja mislim da ti probas da promenis ceo razvodnik

Nazad na vrh Ići dole

Ivan

Počalji Čet Sep 02, 2010 10:06 pm od Ivan

Problem resen ne gori vise sve ok,mozte da brisete ovu temu posto i onako nicemu ne sluzi.

Nazad na vrh Ići dole

avatar

Počalji Pet Sep 03, 2010 12:55 am od vanja

pa sta je bilo na kraju?

Nazad na vrh Ići dole

Ivan

Počalji Pet Sep 03, 2010 12:59 am od Ivan

Vakum pumpa sto je bila na razvodnik,razvodnik je bosshov a vakum ,,univerzalan" za bosovi nema vakkum da se kupi pa sam uzo ovaj,ali izgleda da je lose pomerao paljenje,samim tim i zezao razvodnu ruku kad treba da baci struju vakum pomeri paljenje i on baci bzv pored kontakt u kapu.
Iscupao sam vakum crevo zapusio sa sraf,izolir traka,okrenuo malo razvodnik posto kad sam izcupao vakum ler je pao na 400-500 o/min,dao sam mu malo vece pred paljenje i sad je sve ok,znaci vakum pumpa napravila problem...

Nazad na vrh Ići dole

avatar

Počalji Pet Sep 03, 2010 1:08 am od vanja

kako li ga provali sta je... Question

Nazad na vrh Ići dole

Ivan

Počalji Pet Sep 03, 2010 1:11 am od Ivan

Neznam ni ja nista me ne pituj,malo sam udarao glavu od stub dole u garazu i nema sta drugo osim taj vakum,tako mu i bese...

Nazad na vrh Ići dole

stevdzan

Počalji Pet Sep 03, 2010 4:59 am od stevdzan

[color=red]ili ye odsljakalo ono pivo ili yi neko rekao nema sta drugo tesko da je stub u pitanju

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  od Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu