YUGO FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Weber 32 ICEV

Ići dole

29072010

Počalji 

Weber 32 ICEV Empty Re: Weber 32 ICEV




Aj jos malo da vas mucim. Secate se da sam kupio Weberov karb.
Ocistio sam ga sa 1,5l nitra i kuvao ga u vodi sa praskom za pranje vesa (zbog sode).
Ociscen je dosta dobro. Da li da kupim vodene smirgle i da ga jos malo cistim ili ne?
Ako kazete da ga jos malo cistim, pisite mi kako ide postupak, posto nikad nisam do sad cistio karb, niti radio sa vodenim smirglama.
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Share this post on: reddit

Weber 32 ICEV :: Komentari

Ivan

Počalji Čet Jul 29, 2010 1:55 pm od Ivan

Brateeeeeeeeee sto si ga kuvao ko te to nauci,sad je najverovatnije jos vise zapeko unutra po kanali !!!! Rasturi ga uzni spric napuni ga sa nitro i jednu celicnu tanku zicku i procisti sve rupice i svi kanali mora kroz svaki kanal da prodje nitro....

Nazad na vrh Ići dole

avatar

Počalji Čet Jul 29, 2010 5:40 pm od yugo

Bas tako. Razmontiraj ubaci u cance sa nitrom nek postoje malo delovi, krpica, zica, igla sta god i lagano bez zurbe.

Nazad na vrh Ići dole

Anonymous

Počalji Čet Jul 29, 2010 11:41 pm od Gost

Ceo dan sam cistio karbove.
Ostavio sam na auto onaj sto je bio, jer mi deluje najbolje.
Upalio je iz prve, ali gusi se kad mu dodam odjedanput gas.
Sta bi moglo da mu bude, buduci da je pre toga radio extra.

Nazad na vrh Ići dole

avatar

Počalji Pet Jul 30, 2010 12:06 am od yugo

Verovatno je ipak ostalo od te sode ili se treba nasteluje. Zasto neuze sredstvo za ciscenje karburatora jaooooo Crying or Very sad

Nazad na vrh Ići dole

Anonymous

Počalji Pet Jul 30, 2010 12:11 am od Gost

Nije ostalo, nema sanse.
Posle kuvanja sam ga opet isprao nitrom i iglom procackao svaku rupu.
Xxexexe...
Ce ga resimo, ima sutra ceo dan. Javljam sta je bilo.

Nazad na vrh Ići dole

Paya Le

Počalji Pet Jul 30, 2010 12:17 am od Paya Le

ociscen je on dobro nego si smesu poremetio kad si ga skidao i cackao sa zicicama jer zu one ocistile kanale bolje i sad ili imas vise vazduha ili goriva . Nasteluj smesu i bic

Nazad na vrh Ići dole

Ivan

Počalji Pet Jul 30, 2010 1:11 am od Ivan

Skini sraf za smesu u donji levi deo,izvadi ga i vidi dal se nije ostetila gumica od kuvanje,ako je sve ok zavrni sraf do kraja i onda ga odvrni za 2,5 kruga i to bi mu bilo to stelovanje odprilike pa tad probaj dal ce se gusi,al pogledaj za svaki slucaj dal ti ne kaplje gorivo non stop u karburator... ALI PRE NEGO STO GA SKINES PRVO GA ZAVRTI DO KRAJ DA VIDIS KOLKO JE KRUGA BIO ODVRNUT DA BI KASNIJE MOGO DA GA VRATIS U ISTI POLOZAJ.

Nazad na vrh Ići dole

stevdzan

Počalji Pet Jul 30, 2010 1:59 am od stevdzan

proveri ainspric membranu mene je ona zezala na jednogrlom al isti simptom ako naglo potopim gas on se zagusi,

Nazad na vrh Ići dole

Anonymous

Počalji Pet Jul 30, 2010 12:14 pm od Gost

Ljudi, odvrnuo sam dva i po kruga i sad redi ko singerica.
Hvala svima na pomoci.
Ako stignem danas, opisacu kako se cisti karb, mozda nekom ko nije radio zatreba.

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  od Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu